Kameralı Chat Kameralı Sohbet Trabzon Bayan ArkadaşSosyal içerik Platformu

Milli futbolcu yoğun bakımda

Kategori Spor - Yazar admin Tarih Cumartesi, Mart 30th, 2013 With 0 Yorum var

Galatasaray ve Fenerbahçe formaları giyen eski milli futbolcu Fatih Akyel, kalp krizi geçirdi. Hemen hastaneye kaldırılarak anjiyo yapılan Akyel, yoğun bakıma alındı…

Yeşilköy’de bulunan International Hospital’a gelen Akyel’in kalp krizi geçirdiği anlaşıldı. Bir damarı tamamen kapalı olan eski milli futbolcuya anjiyo yapıldı. Emektar futbolcununu şu anda herhangi bir hayati tehlikesi bulunmadığı ve yoğun bakımda müşade altına alındığı öğrenildi.

Eski milli futbolcu Fatih Akyel’in kardeşi Erman Akyel, olayın akşam saatlerinde meydana geldiğini belirterek, “Abim gögsünde bir sancı hissediyor. İlk önce önemsemiyor, daha sonra şiddetlenince beni aradı. Bende yengemle o sırada dışarıdaydım. Taksiye binerek hastaneye gitmesini söyledik. Yeşilköy’de bulunan bir hastaneye gelmiş. Burada doktorlar müdehale edince kalp krizi geçirdğini anlamışlar. Hemen müdehale edilmiş. Şuanda sağlık durumu iyi, anjiyo yapıldı ve 1 damarının tıkalı olduğunu öğrendik. Yoğun bakımda gözetim altında tutuluyor” dedi.

Yazar Hakkında

-

Yorum Alanı

sesli sohbet sesli sohbet sesli chat kameralı sohbet sesli chat